MADAMVILA BLOG

DUVAR DEKORUNDA SANATSAL DOKUNUŞLAR
Evlerimizde bazen farklılıklar ve bazı ufak dokunuşlar yapmak isteyebiliriz. Siz de evinizin sıradan havasından kurtulmak ve evinizde bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, evinizi soğuk ve özensiz gösteren boş duvarlarınızda ufak dokunuşlar yaparak büyük farklılıklar elde edebilirsiniz.
EVİNİZİ YAZA NASIL HAZIRLAYABİLİRSİNİZ?
Yaz aylarının gelmesiyle yeniden canlanan doğanın, üzerimizde yarattığı yeni hisler, yeni fikirler ve tazelenme güdüsü ile evinizde yenilik yapmak, evinizi kış havasından kurtarmak isteyebilirsiniz. Ufak birkaç dokunuşla evinizi yaz için güncelleyebilir, daha aydınlık ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.
EN HAVALI DUVAR BOYASI RENKLERİ
Ev dekorasyonunuzda mobilyanız, aksesuarlarınız ve odanın rengi arasında bir renk uyumu olması önemlidir. Siz de duvar renklerinizde farklılıklar yaratarak evinize daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
DUVAR DEKORASYONUNUN PÜF NOKTALARI
Evlerimizin her odasının dekorasyonunda özellikle dikkat ettiğimiz duvarlar, uygun aksesuarlarla taçlandırıldıklarında yeni trendlere uygun tasarımları yakalamak mümkün hale geliyor. Eğer siz de evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız duvar dekorasyonuna dair püf noktaları bu yazımızda bulabilirsiniz.
DOĞA İLE BÜTÜNLEŞEN EV DEKORASYONLARI
Eğer sizin de doğa ile iç içe bir yaşam tarzı hayaliniz varsa, evinizde yapacağınız birkaç değişiklikle evinize doğanın dokunuşlarını taşıyabilir, ihtiyacınız olan tarzı yansıtabilirsiniz.
SONBAHAR EV DEKORASYON ÖNERİLERİ
Sonbaharın doğaya etkileri ile birlikte evinizde bazı değişiklikler yapmak, evinizi mevsime yakışacak bir dekorasyonla değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu yazımızda, evinizi nasıl sonbahara uygun bir hale getirebileceğinize dair kolay ve etkili püf noktaları bulabilirsiniz.